Η... φουλ αγωνιστική δράση των μεγάλων Ευρωπαϊκών πρωταθλήματων προς το παρόν σταματά και τη θέση της παίρνουν τα Προκριματικά του Euro 2020 που βρίσκονται σε εξέλιξη. Σε αυτή τη φάση παίρνουν μέρος 55 ομάδες.

Συμπεριλαμβάνονται και οι 12 που η τελική φάση θα διεξαχθεί στη χώρα τους. Πρόκειται για τις Αγγλία, Αζερμπαϊτζάν, Γερμανία, Δανία, Ιρλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Ρωσία, Ρουμανία, Σκωτία.

Μία από τις 55 είναι και η Ελλάδα, η οποία δεν έχει ξεκινήσει θετικά τις υποχρεώσεις της, με τον Ολλανδό τεχνικό Τζον Σιπ, να κάνει το ντεμπούτο του στον πάγκο της εθνικής μας, στον αγώνα με τη Φινλανδία.

Επωφεληθείτε από τις λειτουργίες Cash Out, Επεξεργασία Στοιχήματος και Φτιάξτε Αγορά! (21+)

Το πρόγραμμα της Ελλάδας στα Προκριμάτικα Euro 2020

1η Αγωνιστική
23/03/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΕΛΛΑΔΑ 0-2
23/03/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1

2η Αγωνιστική
26/03/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0
26/03/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΕΛΛΑΔΑ 2-2

3η Αγωνιστική
08/06/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-0
08/06/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
11/06/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
11/06/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-1
11/06/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3

5η Αγωνιστική
05/09/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 19:00 1-3
05/09/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 21:45 1-0
05/09/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 21:45 5-0

6η Αγωνιστική
08/09/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 19:00 4-2
08/09/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 21:45 1-1
08/09/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 21:45 1-2

7η Αγωνιστική
12/10/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 4-1
12/10/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 1-1
12/10/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 21:45 2-0

8η Αγωνιστική
15/10/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
15/10/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
15/10/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 21:45 (EPSILON)

9η Αγωνιστική
15/11/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 19:00 (COSMOTE TV)
15/11/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ19:00 (EPSILON)
15/11/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)

10η Αγωνιστική
18/11/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 21:45 (COSMOTE TV)
18/11/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
18/11/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 (EPSILON)

Oι 10 όμιλοι των προκριματικών του Euro 2020

1ος Ομιλος: Αγγλία, Τσεχία, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο, Κόσοβο
2ος Ομιλος: Πορτογαλία Ουκρανία, Σερβία, Λιθουανία, Λουξεμβούργο
3ος Ομιλος: Ολλανδία, Γερμανία, Β. Ιρλανδία, Εσθονία, Λευκορωσία
4ος Ομιλος: Ελβετία, Δανία, Ιρλανδία, Γεωργία, Γιβραλτάρ
5ος Ομιλος: Κροατία, Ουαλία, Σλοβακία, Ουγγαρία, Αζερμπαϊτζάν
6ος Ομιλος: Ισπανία, Σουηδία, Νορβηγία, Ρουμανία, Νησιά Φερόε, Μάλτα
7ος Ομιλος: Πολωνία, Αυστρία, Ισραήλ, Σλοβενία, ΠΓΔΜ, Λετονία
8ος Ομιλος: Γαλλία, Ισλανδία, Τουρκία, Αλβανία, Μολδαβία, Ανδόρα
9ος Ομιλος: Βέλγιο, Ρωσία, Σκωτία, Κύπρος, Καζακστάν Σαν Μαρίνο
10ος Ομιλος: Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Ελλάδα, Αρμενία, Λιχτενστάιν

Πανόραμα και πρόγραμμα για τα Προκριματικά Euro 2020

1η Αγωνιστική
21/03/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΣΚΩΤΙΑ 3-0
21/03/2019        19:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 5-0
21/03/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 4-0
21/03/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 2-0
21/03/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
21/03/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2-0
21/03/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
21/03/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΛΕΤΟΝΙΑ 3-1
21/03/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-1
21/03/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΡΩΣΙΑ 3-1
22/03/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 1-1
22/03/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ 5-0
22/03/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2-1
22/03/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-0
22/03/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 0-2
22/03/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 0-2
22/03/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 1-4
23/03/2019        16:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 0-2
23/03/2019        19:00    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
23/03/2019        19:00    ΜΑΛΤΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 2-1
23/03/2019        19:00    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΕΛΛΑΔΑ 0-2

2η Αγωνιστική
24/03/2019        16:00    ΟΥΑΛΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-0
24/03/2019        16:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΡΩΣΙΑ 0-4
24/03/2019        19:00    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 2-1
24/03/2019        19:00    ΙΣΡΑΗΛ - ΑΥΣΤΡΙΑ 4-2
24/03/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΣΚΩΤΙΑ 0-2
24/03/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2-3
24/03/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 2-1
24/03/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 2-0
24/03/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΠΓΔΜ 1-1
24/03/2019        21:45    ΚΥΠΡΟΣ - ΒΕΛΓΙΟ 0-2
25/03/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 4-0
25/03/2019        21:45    ΚΟΣΟΒΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1-1
25/03/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΑΓΓΛΙΑ 1-5
25/03/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 1-2
25/03/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 1-1
25/03/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 0-3
25/03/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-0
26/03/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 1-0
26/03/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ 3-3
26/03/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 0-2
26/03/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 3-3
26/03/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 4-1
26/03/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 2-2
26/03/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0

Οι μεγάλες διοργανώσεις είναι στη Novibet

3η Αγωνιστική
07/06/2019        19:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 3-0
07/06/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2-1
07/06/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΚΟΣΟΒΟ 1-1
07/06/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-1
07/06/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 5-0
07/06/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-1
07/06/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-4
07/06/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-2
07/06/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΜΑΛΤΑ 3-0
07/06/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-0
07/06/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
07/06/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 0-3
08/06/2019        16:00    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 2-1
08/06/2019        16:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 1-0
08/06/2019        19:00    ΕΣΘΟΝΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-2
08/06/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1-3
08/06/2019        19:00    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0
08/06/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 9-0
08/06/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ  - ΒΟΣΝΙΑ 2-0
08/06/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
08/06/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 2-0
08/06/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 3-0
08/06/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ 2-1
08/06/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
10/06/2019        21:45    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ 2-3
10/06/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 3-0
10/06/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 4-1
10/06/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-0
10/06/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 5-1
10/06/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 2-0
10/06/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 0-2
10/06/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ -  ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-4
10/06/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 3-0
10/06/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΑΥΣΤΡΙΑ 1-4
10/06/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 0-5
10/06/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 4-0
11/06/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 4-0
11/06/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-5
11/06/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
11/06/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 8-0
11/06/2019        21:45    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 1-0
11/06/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 2-0
11/06/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0-4
11/06/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 2-1
11/06/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΣΚΩΤΙΑ 3-0
11/06/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ 1-0
11/06/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3
11/06/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ 2-1
11/06/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2

5η Αγωνιστική
05/09/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 1-2
05/09/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΔΑΝΙΑ 0-6
05/09/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1-1
05/09/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΣΟΥΗΔΙΑ 0-4
05/09/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΜΑΛΤΑ 2-0
05/09/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-2
05/09/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΠΓΔΜ 1-1
05/09/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 5-0
05/09/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 1-0
06/09/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 1-2
06/09/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2-4
06/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 0-4
06/09/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
06/09/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 6-0
06/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 2-0
06/09/2019        21:45    ΚΥΠΡΟΣ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-1
06/09/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΒΕΛΓΙΟ 0-4
06/09/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΡΩΣΙΑ 1-2
07/09/2019        16:00    ΚΟΣΟΒΟ - ΤΣΕΧΙΑ 2-1
07/09/2019        19:00    ΑΓΓΛΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 4-0
07/09/2019        19:00    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-3
07/09/2019        19:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 3-0
07/09/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2-4
07/09/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 4-1
07/09/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0

6η Αγωνιστική
08/09/2019        16:00    ΙΣΠΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 4-0
08/09/2019        19:00    ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΑΝΙΑ 0-0
08/09/2019        19:00    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 4-0
08/09/2019        19:00    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΜΑΛΤΑ 1-0
08/09/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ 4-2
08/09/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 1-1
08/09/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 1-2
08/09/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 1-1
09/09/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΚΡΟΑΤΙΑ 1-1
09/09/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 0-4
09/09/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
09/09/2019        21:45    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-2
09/09/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΠΓΔΜ 0-2
09/09/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ 0-0
09/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 3-2
09/09/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-0
09/09/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΚΥΠΡΟΣ 0-4
09/09/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ 0-4
10/09/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ 5-3
10/09/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΤΣΕΧΙΑ 0-3
10/09/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-5
10/09/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΕΡΒΙΑ 1-3
10/09/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-2
10/09/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 3-0
10/09/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 0-4

Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές στην Interwetten (21+)

7η Αγωνιστική
10/10/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΚΥΠΡΟΣ 1-2
10/10/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 0-0
10/10/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 3-1
10/10/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 3-0
10/10/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 1-1
10/10/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 3-1
10/10/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 2-1
10/10/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-3
10/10/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 9-0
10/10/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ 4-0
11/10/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 2-1
11/10/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 0-0
11/10/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 3-0
11/10/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2-0
11/10/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 1-0
11/10/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0-1
11/10/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 1-0
12/10/2019        16:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-0
12/10/2019        19:00    ΔΑΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1-0
12/10/2019        19:00    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-3
12/10/2019        19:00    ΒΟΣΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 4-1
12/10/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 0-4
12/10/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-1
12/10/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 2-0
12/10/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΑΡΜΕΝΙΑ 1-1

8η Αγωνιστική
13/10/2019        16:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΒΕΛΓΙΟ 0-2
13/10/2019        19:00    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 1-2
13/10/2019        19:00    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 1-0
13/10/2019        19:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΡΩΣΙΑ 0-5
13/10/2019        19:00    ΣΚΩΤΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 6-0
13/10/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-3
13/10/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ ΚΡΟΑΤΙΑ 1-1
13/10/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΠΓΔΜ 2-0
13/10/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ 0-1
14/10/2019        21:45    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 
14/10/2019        21:45    ΚΟΣΟΒΟ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/10/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
14/10/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
14/10/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
14/10/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ
14/10/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΓΕΩΡΓΙΑ
15/10/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ
15/10/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΜΑΛΤΑ
15/10/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
15/10/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΛΕΤΟΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΒΟΣΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΙΤΑΛΙΑ

9η Αγωνιστική
14/11/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ
14/11/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ
14/11/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/11/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/11/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
14/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ
14/11/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ
15/11/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
15/11/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
15/11/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
15/11/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ
15/11/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ
15/11/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ
15/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΜΑΛΤΑ
15/11/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
16/11/2019        16:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΣΚΩΤΙΑ
16/11/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΟΥΑΛΙΑ
16/11/2019        19:00    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ
16/11/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
16/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
16/11/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
16/11/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ
16/11/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΠΓΔΜ
16/11/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΠΟΛΩΝΙΑ

10η Αγωνιστική
17/11/2019        16:00    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
17/11/2019        16:00    ΣΕΡΒΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ
17/11/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ
17/11/2019        19:00    ΚΟΣΟΒΟ - ΑΓΓΛΙΑ
17/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
17/11/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
17/11/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ
18/11/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΕΛΒΕΤΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΑΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 
18/11/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ
18/11/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 
18/11/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΒΟΣΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
19/11/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
19/11/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ
19/11/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΙΣΡΑΗΛ
19/11/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ
19/11/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ
19/11/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΡΩΣΙΑ
19/11/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΚΑΖΑΚΑΣΤΑΝ