19.08.20

Τρομάζει η Μπάγερν

Λιόν και Μπάγερν Μονάχου μονομαχούν απόψε με φόντο την πρόκριση στον μεγάλο τελικό του Champions League!

Το ενδεχόμενο να σκοράρει τελευταία η Λιόν στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 4.50.

Τέσσερις νίκες και δύο ήττες έχει να επιδείξει η Λιόν στα έξι τελευταία της παιχνίδια και προσφέρεται στο 10.00 για να αυξήσει ακόμη περισσότερο τις πρώτες.

Οι Γάλλοι έκαναν τη μεγάλη έκπληξη, καθώς κέρδισαν με 1-0 την Ατλέτικο Μαδρίτης και πήραν αυτοί το εισιτήριο της πρόκρισης, πλησιάζοντας στον τελικό, ενώ το ενδεχόμενο να είναι μπροστά στο σκορ στο ημίχρονο με 1-0 προσφέρεται σε απόδοση 11.00.

Το ενδεχόμενο να μπουν τα περισσότερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο της συγκεκριμένης αναμέτρησης προσφέρεται σε απόδοση 3.00.

Η Μπάγερν Μονάχου από την άλλη έκανε… παρέλαση κόντρα στην Μπαρτσελόνα, την οποία κέρδισαν με 8-2, με το ενδεχόμενο να σκοράρει τελευταία απόψε να προσφέρεται σε απόδοση 1.18.

Οι Βαυαροί ήταν εντυπωσιακοί κι έδειξαν τα… δόντια τους κόντρα στους Καταλανούς, ενώ το ενδεχόμενο να είναι μπροστά στο σκορ και στα δύο ημίχρονα απόψε προσφέρεται σε απόδοση 1.66.

Τρεις νίκες και μία ήττα έχουν να επιδείξουν ανεξαρτήτως έδρας τελευταία με αντίπαλο τη Λιόν.