12.03.19

Novibet: Το Τσάμπιονς Λιγκ επιστρέφει με ελκυστικές αποδόσεις (12-03-2019)

Οι δύο αναμετρήσεις για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον στο σημερινό πρόγραμμα (12-03-2019).

Το μεγαλύτερο ενδιαφέρον σαφώς εντοπίζεται στο «Αλιάντζ Στέιντιουμ» του Τορίνου. Εκεί που η Γιουβέντους περιμένει την Ατλέτικο, με στόχο να ανατρέψει το σκορ του πρώτου αγώνα (2-0). Οι Μαδριλένοι ήταν εμφανώς καλύτεροι στην έδρα τους και δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο τους έφερε σε πλεονεκτική θέση αναφορικά με την είσοδο στην οκτάδα.

Novibet, Εδώ παίζεις πάντα στην έδρα σου.

Στο έτερο ματς της ημέρας, η Μάντσεστερ Σίτι έχει το πάνω χέρι στο ζευγάρι με τη Σάλκε. Παρότι συνάντησαν πολλές δυσκολίες και έμειναν πίσω στο σκορ στη Γερμανία με σκορ 2-1, οι «πολίτες» πέτυχαν σπουδαία ανατροπή χάρη σε δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο και βρίσκονται με το ενάμιση πόδι στην οκτάδα.